3. 3. 2010

S/S Style Guide 2010

Follow my blog with bloglovin
OK! Som tu. Konečne po dlhšej dobe, aspoň som mala čas... hľadať. Inšpirácie, to viete. A aj keď som sa véélice dušovala, že žiadny "s/s style guide" nebude, slnko a príchod jary ma zrejme ovplyvnili natoľko, že som svoje rozhodnutie prehodnotila :) Dúfam, že sa inšpirujete.

S/S Style Guide 2010
alebo čo sa bude nosiť túto jar a leto

Žltá, modrá, oranžová
a iné neónky na čele s týmito tromi = absolútna jarná nutnosť. Pozitívne a optimistické farby, vítajúce jar a oslavujúce odchod zimy. Veselé, náladotvorné a hlavne neprehliadnuteľné!!!

Versace.............................................. Lanvin....................................... Proenza Schouler

Beloba + Kostýmy
Biela je 100%ný základ, či už kombinovaná s farbami alebo osamote. Je jemná, ľahká a navyše v lete príjemne chladí. Čo dodať? Možno to, že ultramoderné budú aj biele (či inofarebné) kostými - sukňové aj nohvicové. A vôbec to nieje móda iba pre 40+.
Chanel..................................... Blumarine

Safari a etnické nálady
čiže jednoduché zemité farby alebo farebné kvetinovo-ornamentovo-zvieracie potlače pripomínajúce potulky Afrikou. Alebo ak chcete - také tie "underwater" potlače - veď poznáte ;)

Chloé........................................ Versace.......................... Alexander McQueen

No a samozrejme
Kvety
Držia sa už niekoľko sezón a už sa stali jarnou samozrejmosťou. Veď kvety symbolizujú jar, tak prečo ich nenosiť aj na oblečení? Či už kvety ako potlač, alebo rovno 3D, to už záleží len na vás...

DKNY........................................ Blugirl

A aké kúsky sa vám oplatí zaobstarať si? Určite už spomínaný kostým - sukňový alebo veľmi moderný zo šortkami, overal - športovejší džínsový alebo elegantnejší s dlhými nohavicami s padavého materiálu, sukňu strihanú do A po kolená, najlepšie zo zvýšeným pásom, šaty - biele, farebné, s potlačou či bez, minimálne jedny šaty dobrého strihu sú nutnosť.
No a potom už len veľa, veľa pozitívnej energie a radosti z jari a jarnej módy :))

See ya,
Mirka ###

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára